Skarpetki JULY’S SONG – recenzja

Data złożenia zamówienia: 15 grudnia 2018r.

Data otrzymania zamówienia: 23 stycznia 2019r.

Czas trwania: 40 dni.

Przesyłka: darmowa – bez śledzenia

Cena produktu: US $1.57 (~6.05zł) za parę

Link do przedmiotu: http://got.by/32i00d

link do przedmiotu bez refflinka, w stylu goo.gl, które już nie działa: https://link.do/hJ6Ov

Ale przejdźmy do rzeczy. Na swoją stopę o rozmiarze 44,5 zamówiłem 4 pary skarpetek. Czytając wcześniej opinie optymistycznie się po nich nastawiłem. Po 40 dniach w końcu przyszły:

Sam materiał bardzo miły w dotyku, dosyć ciekawe wzorki, a ponadto są tak z 5cm dłuższe od zwykłych skarpetek za kostkę.

Ale przy zakładaniu pojawił się także jeden ogromny minus:

W niektórych skarpetkach nitki od wewnątrz bardzo utrudniały włożenie ich na nogę. Po prostu skarpetki nie rozciągały się na tyle, aby jednym ruchem przeciągnąć je przez całą stopę. Ale mimo wszystko po około minucie udało mi się je założyć. Analogicznie problem występuje także przy zdejmowaniu.

 

Spośród moich 4 par bez trudu założyłem te ze statuą wolności oraz panią stojącą na muszelce. Aczkolwiek będę korzystał ze wszystkich.

 

Podsumowując, po mimo ogromnej wady, która prawdę mówiąc jest chyba nie do uniknięcia przy takich skarpetkach, jestem w stanie je polecić. Do wyboru jest kilka ciekawych wzorów. Jednak uważam przy tym, że lepiej je kupić maksymalnie do rozmiaru stopy 44. Minimalnej granicy nie znam, ale wydaje mi się, że będzie to w granicach 38/39.